Iskolánk 8. osztályos tanulói pénteken az Opel Tudásközpontba látogattak. Megismerkedtek a gyár történetével, és az ott zajló tevékenységekkel, illetve a Tudásközpontban elsajátítható szakmákkal. A program gyárlátogatással zárult. Köszönjük a gyár vezetőségének a lehetőséget, Pénzes Tibornak a szervezést és az ismertetőt.

Gyereknap 2026
A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét




