A Szentgotthárdi Rendőrkapitányság meglepetéssel készült az első osztályos tanulóink számára. Minden kis elsősünk színes tornazsákkal, láthatósági mellénnyel és karszalaggal, ceruzával, radírral és egy nyalókával gazdagodott. Köszönjük a rendőrkapitányságnak az ajándékokat, mellyel még izgalmasabbá és szebbé tették a legkisebbek első napját az iskolánkban!

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




