A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett olyan feladatok is szerepeltek a programban, amelyek a gyerekek tudását és gondolkodását is próbára tették. 
Az Őrségi Nemzeti Park szakembereinek – Dr. Jandrasits László, Márkus Rita, Szekeres Zsófia, Takács Árpád és Tárczy Andrea – közreműködésével a tanulók sok új ismeretet szerezhettek a madarakról és a környező élővilágról.





A délelőtti program koordinálását Jandrasitsné Kutasi Alexandra végezte, Szukics Judit, Jászberényi Petra, Németh Eszter és Horváthné Kovács Adrienn segítségével. 





