
Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett
„Ember lenni mindég, minden körülményben.” (Arany János: Domokos napra)


A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett

A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét

Köszönjük a JustFood Kft.-nek! Diáknapunk alkalmából a JustFood Kft. finom jégkrémmel lepte meg tanulóinkat, aminek hatalmas sikere volt. A diákok nagyon örültek a kellemes meglepetésnek,

Szeretnénk ezúton is szívből megköszönni a Nyugdíjas Pedagógusok és Barátaik Köre támogatását, amelynek köszönhetően múlt héten eljuthattunk Zalaegerszegre osztálykirándulásra. A nap során izgalmas élményeket szereztünk

Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy a városi pedagógus napon iskolánk kiváló pedagógusa, Medgyes Szilvia a „Szentgotthárd Közoktatásáért” elismerésben részesült. A rangos kitüntetés

Büszkék vagyunk tanulónkra! 2026. április 26-án Kaposváron rendezték meg a Diákolimpia Versenytánc Országos Döntőjét, ahol iskolánkat egyedüli versenyzőként Oroszlán Emma Róza 7.b osztályos tanuló képviselte.
Az iskolai hit- és erkölcstan oktatásának megszervezéséről szóló tájékoztató: