Ma Németh Zoltán a Szent Gotthárd Gimnázium és Általános Iskola igazgatóhelyettese, kémia tanára a Természettudományos Oktatásért Szabó Szabolcs Emlékére Közhasznú Alapítvány Kémia Mobillaborjának szervezésében és támogatásával tartott iskolánk nyolcadikos tanulóinak érdekes kémiaórát. Köszönjük szépen!!

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




