Iskolánk 7. évfolyamos tanulói előző héten Kőszegre kirándultak a Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program keretein belül. A történelmi városban és a múzeumban számos érdekes információval, adattal találkozhattak a gyerekek Magyarország, illetve Kőszeg történelmével kapcsolatban, mindezeket játékos feladatok formájába öltve. Jó élményekkel térhettek haza iskolánkba.

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




