„Ember lenni mindég, minden körülményben.” (Arany János: Domokos napra)

Ünnepélyesen megnyitottuk a 2025/2026-os tanévet!

Ma reggel iskolánk tanulói, pedagógusai, szülei és vendégei együtt köszöntötték a 2025/2026-os tanévet ünnepélyes keretek között.
Külön szeretettel üdvözöltük új első osztályosainkat, akik izgatottan és bátran lépték át az iskola kapuját – kívánjuk, hogy hamar otthon érezzék magukat közöttünk, és sok örömteli élménnyel gazdagodjanak az előttük álló években. 🎒🌟
A 2025/26-os tanévet 400 tanulóval, 18 osztállyal kezdjük, köztük 46 elsős kisdiákkal. A nyári időszakban sok szép és hasznos fejlesztés valósult meg: új bútorokkal, interaktív panellel gazdagodott intézményünk és sor került a termek festésére is.
Ünnepségünk megható pillanata volt, amikor két kiváló kollégánknak,
Dancsecsné Bálint Zsuzsannának és Takácsné Subics Ildikónak Pedagógus közszolgálati emlékérmet adott át Varga Éva Adrienn intézményvezető. Köszönjük elhivatott munkájukat. Ezúton is sok szeretettel kívánunk Takácsné Subics Ildikónak boldog, tartalmas nyugdíjas éveket! 💐
A tanév új lehetőségeket, kihívásokat és persze rengeteg közös élményt tartogat.
Kívánunk minden diáknak szorgalmat, kíváncsiságot, kitartást – pedagógusainknak pedig erőt, türelmet és örömöt a mindennapi munkához. Az iskola nemcsak a tanulásról, hanem közösségről, támogatásról, barátságokról és élményekről is szól – reméljük, ebben az évben is mindannyian gazdagodunk ezekből.
📖 „Legnagyobb cél pedig, itt, e földi létben,
Ember lenni mindég, minden körülményben.”
„Kívánunk minden gyermeknek, szülőnek és pedagógusnak egy eredményekben gazdag, nyugodt és örömteli tanévet – tele közös élményekkel és felejthetetlen pillanatokkal!”

Gyereknap 2026

A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét

Tovább olvasom »

ETT zalaegerszegi osztálykirándulás

Szeretnénk ezúton is szívből megköszönni a Nyugdíjas Pedagógusok és Barátaik Köre támogatását, amelynek köszönhetően múlt héten eljuthattunk Zalaegerszegre osztálykirándulásra. A nap során izgalmas élményeket szereztünk

Tovább olvasom »

Diákolimpia Versenytánc Országos Döntő

Büszkék vagyunk tanulónkra! 2026. április 26-án Kaposváron rendezték meg a Diákolimpia Versenytánc Országos Döntőjét, ahol iskolánkat egyedüli versenyzőként Oroszlán Emma Róza 7.b osztályos tanuló képviselte.

Tovább olvasom »

Naptár

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nyitvatartás

  • Hétköznaponként 07:00 – 18:00
  • Hétvégén és ünnepnapokon zárva

Aktuális híreink

Az iskolai hit- és erkölcstan oktatásának megszervezéséről szóló tájékoztató:

Heti étlap

Térkép