„Ember lenni mindég, minden körülményben.” (Arany János: Domokos napra)

Új fejezet az iskolai étkezésben!

Mától bevezetésre került a SZEDD MAGAD! – szabadszedéses menza iskolánkban. A korábbi, előre kimért adagok helyett a tanulók mostantól önkiszolgáló pultból választhatják ki ebédjüket.
A kínálópulton naponta többféle étel áll rendelkezésre, így minden gyermek saját ízlése szerint dönthet az elfogyasztott fogásokról, azok sorrendjéről és mennyiségéről. Lehetőség van többszöri szedésre, valamint arra is, hogy akár az összes kínált ételt megkóstolják.
Az új rendszer célja, hogy erősítse a gyerekek önállóságát, felelősségtudatát és nyitottságát az új ízek iránt, miközben lehetőséget ad arra is, hogy mindenki a saját étvágya szerint jóllakhasson. Bízunk benne, hogy a SZEDD MAGAD! menza hosszú távon is a gyerekek megelégedésére szolgál majd. 🌱✨
Köszönjük a JustFood Kft-nek, hogy iskolánkban is megvalósulhatott a SZEDD MAGAD! menza!😊

Gyereknap 2026

A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét

Tovább olvasom »

ETT zalaegerszegi osztálykirándulás

Szeretnénk ezúton is szívből megköszönni a Nyugdíjas Pedagógusok és Barátaik Köre támogatását, amelynek köszönhetően múlt héten eljuthattunk Zalaegerszegre osztálykirándulásra. A nap során izgalmas élményeket szereztünk

Tovább olvasom »

Diákolimpia Versenytánc Országos Döntő

Büszkék vagyunk tanulónkra! 2026. április 26-án Kaposváron rendezték meg a Diákolimpia Versenytánc Országos Döntőjét, ahol iskolánkat egyedüli versenyzőként Oroszlán Emma Róza 7.b osztályos tanuló képviselte.

Tovább olvasom »

Naptár

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nyitvatartás

  • Hétköznaponként 07:00 – 18:00
  • Hétvégén és ünnepnapokon zárva

Aktuális híreink

Az iskolai hit- és erkölcstan oktatásának megszervezéséről szóló tájékoztató:

Heti étlap

Térkép