Tegnap Iskolánk diákjai a Szent Gotthárd Általános Iskola által rendezett terematlètika versenyen vettek rèszt, ahol 4 különböző versenyszámban is megmèrethettèk magukat a lányok ès a fiùk is egyaránt. Tanulòink eredmènyesen zárták a helyi tornát, sok szèp helyezèssel ès sportèlmènnyel gazdagodtak. Köszönjük a felkèszìtèst Szivòs Mátè ès Császár Levente tanár uraknak ès a meghìvást a Szent Gotthárd Általános Iskola tesis csapatának!

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




