Iskolánkban szeptember 28-án ünnepeltük a Nyelvek Európai Napját. Ebben a tanévben Zoli bácsi, Judit néni és Anita néni hívta fel a német és angol nyelvet tanuló ötödik osztályos gyerekek figyelmét a nyelvtanulás fontosságára. Egy izgalmas bevezetővel kezdték a programot, ahol bemutatták az európai nyelvek sokszínűségét. Ezután a gyerekek lelkesen vetették bele magukat a plakátkészítésbe. Kezük alatt szép munkák születtek.

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




