A mai napon iskolánk 5. évfolyamos tanulóval a Lázár Ervin Program keretében a szombathelyi Weöres Sándor Színházba látogattunk, ahol az Óz, a csodák csodája című előadást nézhettük meg. A lebilincselő, látványos és színvonalas produkciót gyermekeink odaadó figyelemmel és vastapssal jutalmazták. Köszönjük az élményt!

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




