Iskolánk eredményesen szerepelt a helyi rendezésű terematlétika versenyen, ahol a 24 dobogós helyezésből 15-öt „Aranyos” diák szerzett meg. A meghívásért és rendezésért köszönetünket szeretnénk kifejezni a Szent Gotthárd Általános Iskolának, Kozma Gábornak és kollégáinak. Külön köszönet illeti iskolánk testnevelő szakos pedagógusait, Császár Leventét és Szivós Mátét az eredményes felkészítésért és versenyeztetésért!

Gyereknap 2026
A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét




