Könnyed, játékos hangulatban telt az első osztályosok igazi iskolássá avatása szeptember 25-én, szerdán délelőtt. A tornateremben megrendezett eseményen az első pillanatban még megszeppent kis „Aranyosok” végül bátran, csillogó szemekkel és mosolygós arccal teljesítették a játékos feladatokat és ismételték el az elsős fogadalomtétel szövegét. A sportos-táncos programot Jandrasitsné Kutasi Alexandra készítette elő, akinek néhány lelkes 4. osztályos tanuló segített a feladatok bemutatásában és lebonyolításában.

Gyereknap 2026
A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét




