A 4.b osztályos tanulóink iskolarádiós műsor keretén belül emlékeztek meg a 13 aradi vértanúról, akiket 1849.október 6-án végeztek ki Aradon. Ugyanezen a napon gróf Batthyány Lajos, az ország első miniszterelnöke Pesten szintén vértanúi halált szenvedett. A megemlékező műsorban a történelmi eseményeket, annak előzményeit és következményeit is összefoglalták a diákok. Felkészítő tanáruk Dancsecsné Bálint Zsuzsanna osztályfőnök volt.

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




