A 4. A osztály csütörtökön kerékpártúrán vett részt. A Lapincs folyó menti bicikliúton haladva a cél a königsdorfi tó volt. Gyönyörű nyári időben egy élményekkel teli,felejthetetlen napot töltöttek a csodaszép strandon. Fürödtek,röplabdáztak, homokvárat építettek,sőt még a vízijátszóra is felmásztak. Mindenki ügyesen “letekerte”a közel 2×15 km-es távot.

Madarak és Fák Napja
A Madarak és Fák Napja alkalmából iskolánk pedagógusai és az Őrségi Nemzeti Park munkatársai változatos állomásokkal és érdekes feladatokkal várták tanulóinkat. Az ügyességi játékok mellett




