„Ember lenni mindég, minden körülményben.” (Arany János: Domokos napra)

Első az egészség! – Egészségnevelési nap az Aranyban

Iskolánkban november 19-én, pénteken tartottuk az Egészségnevelési napot, melynek keretén belül a tanulók pedagógusaink közreműködésével hasznos információkhoz jutottak az egészséges táplálkozás és a megfelelő életmód témakörével kapcsolatban. Többen egészséges ételeket készítettek gyümölcsökből, zöldségekből, feladatlapok kitöltésére is sor került a témával kapcsolatban, középpontba került a testmozgás is, de a testi egészség mellett a lelki egészség megőrzésének kérdésköre is felmerült. Míg az alsós tagozatosok számára inkább játékos módon készültek a témanapra a tanítók, addig a felsősök közül akadtak olyanok, akik videót néztek az elfogadásról, a lelki egyensúly fontosságáról.

Az egészségnevelési napra a Szentgotthárd Rendelőintézet bázisán működő Egészségfejlesztési Iroda zamatos almalevet ajánlott fel a diákok és a pedagógusok részére.

 

Gyereknap 2026

A várva várt gyereknapi programunk egy közös, vidám megnyitóval vette kezdetét, amely után a diákok egy kellemes, kötetlen piknikkel hangolódhattak a napra. Ezután vette kezdetét

Tovább olvasom »

ETT zalaegerszegi osztálykirándulás

Szeretnénk ezúton is szívből megköszönni a Nyugdíjas Pedagógusok és Barátaik Köre támogatását, amelynek köszönhetően múlt héten eljuthattunk Zalaegerszegre osztálykirándulásra. A nap során izgalmas élményeket szereztünk

Tovább olvasom »

Diákolimpia Versenytánc Országos Döntő

Büszkék vagyunk tanulónkra! 2026. április 26-án Kaposváron rendezték meg a Diákolimpia Versenytánc Országos Döntőjét, ahol iskolánkat egyedüli versenyzőként Oroszlán Emma Róza 7.b osztályos tanuló képviselte.

Tovább olvasom »

Naptár

2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Nyitvatartás

  • Hétköznaponként 07:00 – 18:00
  • Hétvégén és ünnepnapokon zárva

Aktuális híreink

Az iskolai hit- és erkölcstan oktatásának megszervezéséről szóló tájékoztató:

Heti étlap

Térkép